مشاوره کسب و کار اینترنتی

خدمات مشاوره کسب و کاراینترنتی به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شود. با توجه به این که مشاوره می تواند به عنوان یک عامل تکمیل کننده در تیم شما به موفقیت منجر شود، باید در انتخاب مشاوره کسب و کار اینترنتی دقت کنید. خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی اگر چه امروزه در خیلی از مراکز با عناوین مجزا دسته بندی نشده اند، اما در واقع هر حوزه نیازمند خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی خاص خودش است.

دسته بندی خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی به چه صورت است؟

مشاوره طرح و برنامه:

 رقبای شما و الگوهای رفتاری آن ها باید بررسی شود. محصولات یا خدمات شما و فروش آن باید به دقت بررسی و برای آینده برنامه ریزی شود. از کجا باید شروع کنید و چطور باید پیش بروید؟

مشاوره برندینگ:

این نوع مشاوره به شما در ساخت برندتان کمک می کند. یاد آوری می کنیم که ساخت برند حرفه ای مراحلی دارد که با وجود یک مشاور خبره می توانید آن را طی کنید. این مراحل از تصویر سازی و مشخص شدن هدف برند شما و انتخاب نام مناسب آغاز می شود و بسیاری از موارد را مانند شعار تبلیغاتی ، نحوه تبلیغات ، رنگ سازمانی ، نحوه حضور در شبکه های اجتماعی و تم تبلیغاتی و موارد دیگر را در بر می گیرد.

مشاوره فنی:

با این مشاوره مشخص می شود که شما باید از چه سیستمی برای توسعه استفاده کنید. چه فریم ورکی مناسب نیاز های شما است و چه سیستم مدیریت محتوایی باید مورد استفاده قرار بگیرد؟ برای گسترس برنامه های سایت باید از نظر فنی هم برنامه ریزی شود. ضمن این که تعداد بازدید کننده متناسب با فضای هاست و پهنای باند و موارد دیگر باشد.

ا گر ما انواع خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی را برای شما دسته بندی کردیم، تنها به علت یادآوری نیازها در حوزه های مختلف است اما نا گفته پیداست که در صورتی که خدمات مشاوره کسب و کار اینترنتی را از مراکز مختلفی دریافت می کنید، باید هماهنگی های لازم را بین واحدهای مختلف مشاوره کسب و کار اینترنتی خود را انجام دهید. یک سیستم تنها در صورتی می تواند به خوبی کار کند که واحد های مختلف آن در هماهنگی کامل با یکدیگر فعالیت داشته باشند.

امیدواریم این دسته بندی ها توجه شما را به مواردی که واقعا در کسب و کار اینترنتی شما لازم است، جلب کند.