همه چیز درباره قیمت طراحی سایت با وردپرس

تاکنون نام وردپرس را شنیده اید؟ آیا میدانید که چه کاربرد هایی دارد؟ ما در این مقاله تلاش می کنیم تا اطلاعاتی کامل و روشن درباره قیمت طراحی سایت با وردپرس و نمونه کار طراحی سایت با وردپرس به شما بدهیم.

تمامی افرادی که می خواهند یک سایت با وردپرس راه اندازی کنند، تمایل دارند که درباره جزئیات این پروسه بیشتر بدانند. با توجه به این موضوع، در ادامه به شرح جزئیات بیشتر در این باره خواهیم پرداخت :

برای وردپرس تعاریف مختلفی ارائه شده است. اما اگر بخواهیم ساده و روشن، وردپرس را تعریف کنیم، باید بگوییم که وردپرس سیستم مدیریت محتوا است. این افزونه این امکان را به شما میدهد که خیلی راحت و با هزینه ای بصرفه و پایین و در کوتاه ترین زمان ممکن، وب سایت شخصی خودتان را طراحی کنید.

شما خیلی راحت و بدون داشتن مدرک برنامه نویسی می توانید سایت کسب وکارتان را راه اندازی نمایید. این روزها همه به دنبال این هستند که سایتی برای کسب و کارشان راه اندازی نمایند و باعث رونق کسب و کارشان شوند. مطمئنا برای این دسته از افراد انتخاب وردپرس می تواند بهترین گزینه باشد. اما مواردی مثل قیمت طراحی سایت با وردپرس و همچنین نمونه کار طراحی با وردپرس و سایر موارد مربوط به آن محدودیت هایی را ایجاد می نماید که افراد را از ادامه مسیر منصرف می کند. در ادامه ما قصد داریم به این محدودیت ها و راه حل های موجود برای حل این مشکل بپردازیم.

طراحی سایت با وردپرس

قیمت طراحی سایت با وردپرس

وردپرس چیست؟

وردپرس یک افزونه و نرم افزار تولید و مدیریت محتوا می باشد. این افزونه از محبوبیت زیادی در دنیا برخوردار است. وردپرس این امکان را برایتان فراهم می کند که به راحتی یک سایت بسازید. وردپرس یک نرم افزار تولید محتوا همه کاره و چند منظوره است. شما می توانید با استفاده از آن انواع سایت های شخصی، شرکتی و یا سایت های فروشگاه مورد نظرتان را طراحی و راه اندازی نمایید. همچنین می توانید با استفاده از وردپرس، قابلیت ها و امکانات سایت های خود را گسترش دهید. حال در ادامه به توضیح مزیت های استفاده از وردپرس برای طراحی و راه اندازی سایت خواهیم پرداخت :

طراحی سایت با وردپرس

طراحی سایت با وردپرس

بررسی مزیت ها

در ابتدا نیاز است بدانید که اغلب سایت ها برای مدیریت و تسلط بیشتر بر روی قابلیت های سایت، به دو نوع کلی تقسیم بندی می شوند:

1.سایت پویا یا داینامیک

2.سایت ایستا یا استاتیک

با توجه به انواع سایت های ذکر شده در قسمت قبلی، اگر تمایل دارید که هزینه های مربوط به سیستم مدیریت محتوای سایت خود را کاهش دهید، پیشنهاد می کنیم که از سایت های ایستا و یا همان داینامیک استفاده نمایید. البته برای این کار بهتر است که از یک متخصص طراحی سایت و یا مجموعه های ارائه دهنده این خدمات کمک و مشورت بگیرید.

اگر به تازگی قصد طراحی سایت را دارید به شما پیشنهاد میکنیم از طراحی سایت با وردپرس استفاده کنید. چون استفاده از این سیستم مدیریت محتوا باعث می شود که شما بتوانید در وقت و هزینه های خود، نهایت صرفه جویی را داشته باشید. شما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا میتوانید محتوای سایت خودتان را از قبیل، فیلم ، عکس، مطلب و یا هر مورد دیگری که مد نظرتان است، به راحتی بارگذاری کنید. مزیت دیگری که می توانیم برای استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس بیان کنیم، قابلیت ویرایش تمامی محتواها و همچنین دسته بندی آن ها، به راحتی هر چه تمام تر می باشد.

طراحی وبسایت

سایت با وردپرس

فاکتورهای موثر بر قیمت طراحی سایت با وردپرس

یکی از عواملی که می تواند بر قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر بگذارد، هدف شما از طراحی سایت و محتوای آن است. در ابتدا از خودتان بپرسید که قصد شما از طراحی سایت چه نوع سایتی است؟

 یا مثلا دوست دارید که سایت شما چه امکاناتی داشته باشد؟ پاسخ هر کدام از این سوالات می توانند به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر بگذارند.

 هریک از سایت های فروشگاهی، خبری، علمی، هنری، شرکتی و یا پزشکی امکانات مربوط به خود را دارند. بنابراین بسته به نوع این امکانات هزینه طراحی سایت با وردپرس متفاوت برآورد خواهد شد. مثلا در سایت یک فروشگاه، ایجاد امکان خرید می تواند هزینه ی  بیشتری را در برداشته باشد. یا در سایت های هنری امکان ثبت نام و بارگذاری امکانات آموزشی نیز، مانند سایت های فروشگاهی هزینه ی بیشتری را در بر دارد.

 یکی دیگر از مواردی که بر قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر میگذارد، اعتبار شرکت و طراح سایتی است که برای راه اندازی وب سایت خود با آن ها قرارداد بسته اید.

مورد بعدی که می تواند بر قیمت طراحی سایت وردپرس اثر بگذارد، میزان خدمات ارائه شده توسط شرکت است. در واقع شما باید بررسی کنید که مجموعه و یا شرکت مورد نظر، چه امکاناتی را در اختیار شما قرار میدهد.

نکته مهم دیگری که می تواند بر روی قیمت طراحی سایت با وردپرس تاثیر بگذارد، زمان تحویل سایت به شماست. این جمله بدین معناست که هر چقدر بازه زمانی تحویل سایت به شما کوتاه تر باشد، هزینه و افراد و وقت بیشتری باید صرف طراحی و راه اندازی سایت شما شود.

شرایط طراحی سایت با وردپرس

نمونه کار طراحی سایت با وردپرس

یکی از عوامل مهمی که بر روی انتخاب شرکت طراحی سایت تاثیر زیادی دارد، کیفیت نمونه کار ارائه شده توسط آن شرکت است. به یاد داشته باشید که برخی از شرکت ها از نمونه کارهای شرکت های دیگر و معتبرتر برای ارائه و تبلیغ کار خود استفاده می کنند. با دقت بر این موضوع، نیاز است که شما از مالکیت تمامی نمونه کارها برای خود شرکت مربوطه، اطمینان حاصل نمایید. با کمی دقت و بررسی نمونه کارهای یک شرکت می توانید تا حد بالایی از میزان تبحر و کیفیت کار آن شرکت مطلع شوید.

این موضوع را بپذیرید که هر کیفیتی، قیمت خاص خود را دارد. بنابراین اگر شرکتی را یافتید که بین کیفیت نمونه کارها با قیمت نهایی آن ها، تعادل مناسبی را ارائه میدهد. بدون شک به ان شرکت اطمینان کنید و قرار داد همکاری را امضا نمایید. یادتان نرود که اعتبار و مسئولیت پذیری یک مجموعه تا حد زیادی، کیفیت نهایی کار شما را تضمین مینماید.

نمونه طراحی سایت ، نمونه کار طراحی سایت